Chcąc wybrać najbardziej właściwy telewizor, należy przede wszystkim zastanowić się nad własnymi potrzebami i oczekiwaniami wobec tego sprzętu. Naszym klientom polecamy nie tylko określenie tychże potrzeb, ale i spojrzenie w przyszłość oraz zwrócenie uwagi na współczesne standardy oraz kierunek, w którym zmierzają. Telewizory są bowiem sprzętem, którego nie kupuje się sezonowo, a który już ze swoich założeń musi stać się towarzyszem na długie lata.

Takim, który będzie przygotowany na nowinki technologiczne i który będzie w stanie sprostać narzucanym przez nie standardom. Z naszej strony polecamy wybór takiego telewizora z naszej oferty, który będzie oferował jak najlepszą jakość obrazu, ale jednocześnie zapewniał jego właściwą rozdzielczość (4K), a przy tym będzie urządzeniem uniwersalnym, nie tylko do oglądania telewizji. Na rynku widać bowiem skłanianie się właśnie ku jego bardziej wszechstronnemu zastosowaniu.
Świetną propozycją dla naszych klientów jest telewizor Samsung QLED 65″ Q90T, którego sam producent jest gwarantem nie tylko jakości wykonania, ale i solidności konstrukcji i przystosowania do wieloletniej żywotności.

Samsung QLED 65″ Q90T – podstawowe informacje

Telewizor Samsung QLED 65″ Q90T QE65Q90TATXXH przede wszystkim klientom najbardziej wymagającym, niemającym ochoty iść na jakiekolwiek kompromisy. Jest on jednym z modeli najnowszej linii produkcyjnej koreańskiego producenta, a w dodatku produktem doskonale pasującym do współczesnej rzeczywistości. Co lepsze – wyprzedzającym standardy obecnie w niej panujące. Daje swoim użytkownikom możliwość czerpania pełni przyjemności z oglądania niezależnie od kąta, z którego to robią – dzięki ultra szerokim kątom widzenia oraz specjalnym filtrom antyrefleksyjnym, sprawdzi się w pomieszczeniach bardzo dobrze naświetlonych, ale i takich o nieszablonowej budowie, zmuszającej do patrzenia na niego z niestandardowej perspektywy.

Osią napędową tego telewizora jest procesor Quantum 4K, który choć nie jest rzeczą, na którą klienci najczęściej patrzą, “po kryjomu” i za pośrednictwem Sztucznej Inteligencji poprawia jakość obrazu, czyni go adaptacyjnym względem panujących dookoła telewizora warunków, ale też – z udziałem bezpośredniego strefowego podświetlenia 16x – dba o wyrazistość każdego z detali, wydobywając z obrazu pełnię. W towarzystwie Quantum HDR 2000 zapewnia też realizm kolorów oraz ich głębię z dodatkowymi, uszlachetnionymi HDR10+ kontrastami.

Telewizor ten naszpikowany jest funkcjami, spośród których wyróżnić można:

  • Aktywny Wzmacniacz Głosu, który na bieżąco dostosowuje głośność do tego, co dzieje się w otoczeniu telewizora, pozwalając słyszeć wszystko również podczas odkurzania czy prac kuchennych.
  • Dźwięk Podążający za Obiektem – funkcja, która zapewnia kinową jakość dźwięku, pozwalająca głośnikom w telewizorze oddać jego przestrzenność i podążać za akcją przedstawianą na ekranie.
  • Remote Access, który docenią osoby pracujące z domu, a który pozwala połączyć go z domowym komputerem i wyświetlać pochodzący z niego obraz, znacząco zwiększając przestrzeń roboczą i poprawiając wygodę pracy.
  • Inteligentne skalowanie – za pośrednictwem rozbudowanego procesora Quantum 4K, telewizor inteligentnie skaluje obraz niższej rozdzielczości, dostosowując go w taki sposób, by wyglądał najlepiej na dużym ekranie, redukując w nich szumy i odtwarzając utracone w trakcie skalowania szczegóły.

Samsung QLED 65″ Q90T – główne zalety

  • Doskonała jakość obrazu – nasi klienci najbardziej zwracają uwagę na świetną jakość obrazu, będącą ostatecznym efektem działania szeregu funkcji oraz poszczególnych elementów specyfikacji technicznej, pozwalającą oglądać filmy, seriale i wszystko inne w bardzo komfortowych dla oczu warunkach, z bardzo wyrazistymi i realistycznie oddanymi kolorami.
  • Komfort oglądania w każdych warunkach – telewizor ten sprawdza się przy każdym naświetleniu pomieszczenia, w dowolnym jego miejscu – jest przystosowany do zapewniania najwyższej jakości doznań nie tylko w warunkach kinowych, co czyni go opcją świetnym rozwiązaniem do codziennego i całodniowego użytkowania. 
  • Szerokie spektrum przydatnych funkcjonalności – rozwiązania zastosowane w telewizorze Samsung QLED 65″ Q90T są nie tylko innowacyjne i spektakularne, ale i rzeczywiście przydatne w codziennej jego eksploatacji. Nasi klienci w pozakupowym recenzowaniu go często zwracają uwagę na obecność w nim funkcji, bez których teraz nie wyobrażaliby sobie tego rodzaju sprzętu.
  • Wielkość idealnie dostosowana do potrzeb najbardziej wymagających klientów – 65 cali to wielkość, która czyni ten telewizor przyszłościowym, a zarazem potrafi zaspokoić potrzeby zarówno posiadaczy wielkich przestrzeni, jak i osób z mieszkaniami o ograniczonej powierzchni użytkowej.
  • Ponadczasowy design – telewizor jest praktycznie bezramkowy, dzięki czemu idealnie wpasowuje się w dowolną aranżację salonu czy sypialni, a dzięki trybowi Ambient+ również w czasie spoczynku nie jest zaledwie czarnym lustrem, a stylową dekoracją dostosowaną do czasu, oświetlenia, a przede wszystkim jego tła.