Skup telefonów – sprzedaż, wymiana, serwis i zakup – znudził się obecnie posiadany model telefonu? Można kupić nowy a ten sprzedać do skupu telefonów. W takim miejscu nie ma przeszkód aby sprzedać zarówno nowy jak i używany telefon a także uszkodzony. Transakcja przebiegła szybko i gotówkę otrzymuje się od ręki. Ze skupem najczęściej można skontaktować się telefonicznie oraz e-mail, aby uzgodnić zasady przebiegu całej procedury sprzedaży.

Można również przyjść od razu osobiście do skupu telefonów i sprzedać aparat otrzymując pieniądze. Firma pragnąca poszerzyć grupę zadowolonych klientów dąży do tego, aby oferowane ceny za telefony były najwyższe na danym terenie. Ostateczna cena zależy od wielu czynników, które są ustalane podczas oględzin aparatu.

Jaką ofertę posiada skup telefonów?

Rozwijający się skup telefonów prowadzi działalność, która obejmuje także inne usługi. Telefonia bezprzewodowa GSM obejmuje nie tylko skup i sprzedaż, ale również wymianę niektórych części w telefonach komórkowych. Skup telefonów często oferuje swoim klientom także:

 • Odblokowywanie telefonów np. simlock, kod aparatu
 • Wgrywanie oprogramowania z polskim menu
 • Prowadzenie naprawy telefonów: hardwarowe i softowe
 • Prowadzenie sprzedaży akcesoriów GSM: pokrowce, ładowarki, baterie, części zamienne, zestawy słuchawkowe, kable USB, głośniczki, karty pamięci.

Skup telefonów może zaoferować sprzedaż zestawów startowych oraz doładowań każdego z operatorów, którzy działają na rynku. Bardzo ważną informacją, jest udzielania gwarancji na wszystkie akcesoria i usługi.

Skup telefonów to także serwis w niskich cenach

Skup telefonów oferuje serwis aparatów telefonicznych różnych marek i modeli. Do głównych usług świadczonych w tym zakresie należy:

 • Wymiana wyświetlaczy
 • Wymiana taśm LCD w aparatach po zalaniu oraz zawilgoceniu
 • Wymiana głośniczków od rozmów oraz dzwonków
 • Naprawa telefonu komórkowego w przypadku braku podświetlania, niedziałającej klawiatury, braku ładowania
 • Naprawa telefonu komórkowego w przypadku zawieszanie się telefonu itd.

Skup telefonów w zakresie serwisu zapewnia także wymianę ekranu w smartfonie, cały proces trwa nie dłużej niż 25 minut. Cena takiej usługi jest zależna od stopnia uszkodzenia. W tak nowoczesnej technologii okazuje się niezbędna wymiana baterii, jest to krótka procedura, która wymaga jedynie 15 minut. Skup telefonów posiadający w ofercie serwis zarabia więcej, dlatego dąży do zaspokajania różnych potrzeb użytkowników takich aparatów. Naprawie podlegają także smartfony z innymi uszkodzeniami, skup dokonuje indywidualnej wyceny przy wymianie baterii, kamery, przycisków i wielu innych.

Sprzedaż akcesoriów należy do usług skupu telefonów

W asortymencie skupu telefonów można znaleźć:

 • Wyświetlacze i szybki
 • Szkła hartowane na wyświetlacz
 • Pokrowce silikonowe cienkie
 • Nakładki, wsuwki
 • Ładowarki sieciowe
 • Kable USB
 • Ładowarki samochodowe (z kablem, kostki na dwa USB)
 • Przenośne baterie do telefonów oraz innych urządzeń – power banki
 • Adaptery do kart SIM i wiele innych akcesoriów.

Dlaczego warto sprzedać swój telefon komórkowy do skupu telefonów?

Skup telefonów należy do działalności gospodarczej, która zajmuje się odkupem aparatów telefonicznych a także elektroniki IT. Firma przyjmuje aparaty w różnym stanie i wypłaca gotówkę po zaakceptowaniu ceny. Pracownicy skupu dokładają starań, aby transakcje były jak najbardziej proste i zachęcały do ponownego skorzystania z usług. Jeśli korzysta się z oferty internetowej wystarczy kilka prostych kroków, aby dokonać sprzedaży, zakupu lub wymiany. Nie trzeba zmagać się ze zbędnymi formalnościami, nowoczesne usługi są bardzo cenione na rynku. Skup telefonów to miejsce, w którym można szybko sprzedać swoją używaną komórkę. Bez problemu można oddać do skupu tablet a czasami nawet aparat fotograficzny. Teraz odzyskanie pieniędzy za stare urządzenia stało się proste.

Czym wyróżnia się skup telefonów?

 • Aktualne ceny skupu aparatów telefonicznych
 • Sprawna transakcja w ciągu kilku minut
 • Pieniądze do ręki lub na konto.

Jeśli nie używa się już swojego telefonu komórkowego lepiej go sprzedać do skupu i kupić nowy aparat, którym będzie można wykonywać piękne zdjęcia w idealnej jakości.

Skup telefonów przywraca życie starszym modelom

Skup telefonów - sprzedaż, wymiana, serwis i zakup
Skup telefonów – sprzedaż, wymiana, serwis i zakup

W obecnych czasach, nowinki technologiczne pojawią się bardzo często, wchodzą coraz to nowe modele telefonów oraz innych urządzeń elektronicznych. Ludzie w różnym wieku często wymieniają takie sprzęty na nowe i powstaje problem ze starymi modelami, które jeszcze dobrze działają, ale ich design nie spełnia oczekiwań. Pojawia się wiele nowych funkcji, które zachwycają użytkowników i motywują do wymiany telefonu komórkowego na nowy. Co zrobić ze starym aparatem? Sprzedać do skupu telefonów i odzyskać części pieniędzy wydanych na jego zakup. To naprawdę korzystna transakcja i przyjazna dla środowiska. Zarówno osoby prywatne oraz firmy mogą przynieść do skupu aparaty telefoniczne. Można je sprzedać lub wymienić na inny model. Transakcje przeprowadzane są w skupach stacjonarnych a także online, każdy klient może liczyć na profesjonalizm podczas obsługi. Cały proces odkupu czy sprzedaży przebiega szybko.